Tokić Strukovnoj..

U Samoboru, 8. 12. 2020.


TVRTKA TOKIĆ d.o.o. DONIRALA SREDNJU STRUKOVNU ŠKOLU, SAMOBOR


Tvrtka Tokić d.o.o. donirala je Srednjoj strukovnoj školi iz Samobora 15.192, 45 kuna. Donirani iznos prikupljen je u sklopu TKLUBA za TOPkupce programa vjernosti tvrtke Tokić d.o.o. Ovo nije prva donacija školi, ove renomirane kuće, vodeće u trgovini autodijelova na području Hrvatske i Slovenije.

Donacija će biti iskorištena za kupnju hidraulične dizalice. U tijeku su radovi za prenamjenu garaže u sklopu škole u školsku radionicu, a tu će biti postavljena dizalica koja će koristiti učenicima i nastavnicima u predmetu, održavanje motornih vozila u zanimanju automehaničar.

Dizalica će koristiti i inovatorskoj skupini u školi, koja će raditi na električnom automobilu. Prilikom promocije monografije škole prije godinu dana, bivši učenik i inovator Mate Rimac najavio je uključenje u rad na električnom automobilu.


40 views0 comments

Recent Posts

See All