Odluka

29. 11. 2020.

OBAVIJEST

Srednja strukovna škola, Samobor, kao i sve ostale srednje škole u Zagrebačkoj županiji od 30. 11. 2020. prelazi na model C, odnosno na nastavnu na daljinu. Odluku je donijela Zagrebačka županija a vrijedit će do 24. 12. 2020.

Svi učenici obavezni su uključiti se na nastavu na daljinu, prema važećem rasporedu na platformi google classroom.

Nastava na daljinu odnosi se samo za nastavu u školi. Svi učenici koji po rasporedu imaju praktičnu nastavu kod poslodavca, odlaze na praksu te u obrtničkim i inim radionicama nastavljaju s nastavnim procesom u skladu s epidemiološkim mjerama propisanim od HZJZ-a.

Sve novosti vezane za novonastalu situaciju pratite putem školske mrežne stranice, elektronske pošte te razrednih i predmetnih stranica u GC-u.

U nadi da se što skorije vidimo u školskim klupama pozdrav svim učenicama i učenicima Srednje strukovne škole iz Samobora.

Ravnatelj: Davor Škiljan, prof.