Državno natjecanje u krosu

Naši učenici postali su županijski ekipni prvaci u krosu. Natjecanje je organizirala susjedna Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola 25. listopada 2018. U ekipi su bili Matija Runtas iz 1.c, Matija Kuhar, Janko Načkar i Petar Stanić iz 1.f,Lovro Puškarić iz 3.c i Matej Šoić iz 3.g, a voditelj je bio Zdravko Frajt. Na Državnom prvenstvu u krosu održanom 24./25. ožujka 2019. u Poreču osvojili su osmo mjesto u konkurenciji dvadeset i četiri ekipe.

12 views0 comments

Recent Posts

See All

Ponovo imamo županijskog prvaka iz engleskog jezika. Na natjecanju održanom u Ivanić-Gradu, također 26. veljače, prvo mjesto osvojio je Noa Jakob Košutić, računalac iz 2.g, a kolega iz razreda Sven Pa

Na Županijskom natjecanju učenika u disciplini frizer u Dugom Selu održanom 15. veljače 2019. sudjelovala je učenica 3.b Natalija Dekanić, a mentorica je bila Jadranka Kovačević. Natalija se natjecala