Državno natjecanje iz engleskog jezika

Ponovo imamo županijskog prvaka iz engleskog jezika. Na natjecanju održanom u Ivanić-Gradu, također 26. veljače, prvo mjesto osvojio je Noa Jakob Košutić, računalac iz 2.g, a kolega iz razreda Sven Pavić treće mjesto. Još su se natjecali i Filip Kirin, Lovro Petrović i Adam Sladetić, svi iz 2.g razreda, a mentorica je bila Ana nStrašček. Noa se kvalificirao na Državno natjecanje u Poreču, a njegov uspjeh je još značajniji jer je ostvario isti broj bodova kao i županijski prvak u kategoriji gimnazijalaca.

11 views0 comments

Recent Posts

See All

Na Županijskom natjecanju učenika u disciplini frizer u Dugom Selu održanom 15. veljače 2019. sudjelovala je učenica 3.b Natalija Dekanić, a mentorica je bila Jadranka Kovačević. Natalija se natjecala

Naši učenici postali su županijski ekipni prvaci u krosu. Natjecanje je organizirala susjedna Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola 25. listopada 2018. U ekipi su bili Matija Runtas iz 1.c, Matij