Državno natjecanje iz engleskog jezika

Ponovo imamo županijskog prvaka iz engleskog jezika. Na natjecanju održanom u Ivanić-Gradu, također 26. veljače, prvo mjesto osvojio je Noa Jakob Košutić, računalac iz 2.g, a kolega iz razreda Sven Pavić treće mjesto. Još su se natjecali i Filip Kirin, Lovro Petrović i Adam Sladetić, svi iz 2.g razreda, a mentorica je bila Ana nStrašček. Noa se kvalificirao na Državno natjecanje u Poreču, a njegov uspjeh je još značajniji jer je ostvario isti broj bodova kao i županijski prvak u kategoriji gimnazijalaca.