Županijsko natjecanje iz matematike

Čak sedam naših učenika sudjelovalo je na Županijskom natjecanju iz matematike održanom 28. veljače u Velikoj Gorici. To su Borna Krajina iz 1.g, Antonio Dornik, Petar Jednar, Kristijan Rančić i Dražen Šarić iz 2.g te Martin Bratić i Luka Sirotković iz 3.f. Martin Bratić osvojio je prvo mjesto, a sudjelovao je i na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika na kojem je osvojio četvrto mjesto.


15 views0 comments

Recent Posts

See All

Ponovo imamo županijskog prvaka iz engleskog jezika. Na natjecanju održanom u Ivanić-Gradu, također 26. veljače, prvo mjesto osvojio je Noa Jakob Košutić, računalac iz 2.g, a kolega iz razreda Sven Pa

Na Županijskom natjecanju učenika u disciplini frizer u Dugom Selu održanom 15. veljače 2019. sudjelovala je učenica 3.b Natalija Dekanić, a mentorica je bila Jadranka Kovačević. Natalija se natjecala

Naši učenici postali su županijski ekipni prvaci u krosu. Natjecanje je organizirala susjedna Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola 25. listopada 2018. U ekipi su bili Matija Runtas iz 1.c, Matij