Županijsko natjecanje iz matematike

Čak sedam naših učenika sudjelovalo je na Županijskom natjecanju iz matematike održanom 28. veljače u Velikoj Gorici. To su Borna Krajina iz 1.g, Antonio Dornik, Petar Jednar, Kristijan Rančić i Dražen Šarić iz 2.g te Martin Bratić i Luka Sirotković iz 3.f. Martin Bratić osvojio je prvo mjesto, a sudjelovao je i na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika na kojem je osvojio četvrto mjesto.


15 views0 comments

Recent Posts

See All

Državno natjecanje iz engleskog jezika

Ponovo imamo županijskog prvaka iz engleskog jezika. Na natjecanju održanom u Ivanić-Gradu, također 26. veljače, prvo mjesto osvojio je Noa Jakob Košutić, računalac iz 2.g, a kolega iz razreda Sven Pa

Državno natjecanje World Skills

Na Županijskom natjecanju učenika u disciplini frizer u Dugom Selu održanom 15. veljače 2019. sudjelovala je učenica 3.b Natalija Dekanić, a mentorica je bila Jadranka Kovačević. Natalija se natjecala

Državno natjecanje u krosu

Naši učenici postali su županijski ekipni prvaci u krosu. Natjecanje je organizirala susjedna Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola 25. listopada 2018. U ekipi su bili Matija Runtas iz 1.c, Matij